Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Травень » 14 » Робимо зарядку кожного ранку
21:58
Робимо зарядку кожного ранку

Недарма в народі говорять, в здоровому тілі – здоровий дух. Як часто кожен із вас робить зарядку зранку? Напевно небагато. Можливо деякі роблять її, але не часто. А в цій справі це не допустимо. Тут потрібно дотримуватися регулярності. Тільки тоді відчуєте справжній результат.

Що ж дає зарядка нашому організмові? По-перше, це чудовий спосіб прокинутися. Роблячи фізичні вправи, розминаються всі суглоби, ви стаєте більш рухливими. По-друге, відчувається приплив енергії і, почуття легкості та і взагалі підіймається настрій. Крім того це ще корисно для здоров’я. Роблячи зарядку, розминати суглоби потрібно комплексно. Можна зверху до низу або навпаки. Існують також спеціальні вправи для сідниць. Приблизний час відведений на зарядку – 10 хвилин.

Для тих, хто ще тільки планує зайнятися зарядкою кожного ранку, потрібно зробити перший крок. Так вранці солодко спиться, але потрібно перебороти себе і почати. Далі це увійде в режим і буде приносити тільки задоволення. Робіть зарядку і будете в порядку!
Переглядів: 692 | Додав: Lion | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar