Увійти Зареєструватися

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум міста » Спілкування » Політика » вибори
вибори
bagiraДата: Середа, 25.08.10, 20:34 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус:
Привіт всім свідомим лубенцям!
Нас з вами чекає "спекотна" осінь.
Хотілось бі дізнатися щоб Ви хотіли
змінити в житті міста з приходом нового мера?
Особливо цікавить молодь. Чого бажаєте, чого
прагнете, чого не вистачає?

LionДата: Середа, 25.08.10, 21:19 | Сообщение # 2
Генералісимус
Статус:
Звичайно, що хочеться змінити все, причому кардинально. Набридло дивитись: на обшарпані будинки; на бруд довкола; на маршрутки – які себе називають міським транспортом; на безлад, який діється на центральному ринку; на алкоголіків, яких можна побачити в кожному житловому кварталі міста. Про дороги я взагалі мовчу. Цей список можна і надалі продовжувати, але чи варто… Всім і так про все відомо, а можливо людям подобається жити в «багнюкі»?!
З приводу осінніх виборів, важко сказати чого очікувати, мені наприклад, не відомі навіть імена кандидатів… прийде знову якийсь «Вася» і все надалі піде по кругу..

bagiraДата: Четвер, 26.08.10, 22:59 | Сообщение # 3
Рядовий
Статус:
Скаржитись ми всі вміємо (ЩОПРАВДА НЕ В СУДАХ, А НА КУХНІ smile ).
Уявіть, що прийде не "Вася" а ... Ви стали мером. Що зробите? Цікавлять
конкретні пропозиції і дії. А дороги... я гарантую на 100% що ВСІ кандидати
будуть обіцяти їх відремонтовути. Мені особисто прикро за те, як на очах "старіє" наше місто. Ось і хочеться дізнатися у молоді (до 40 і вище),чого вона прагне, адже просижувати вечори у кафе і барах не є мрією кожного.
Стосовно кандидатів, то офіційно все відбудеться 11 вересня, а покищо працює "сарафанне радіо". То як, є конкретні пропозіції?

LionДата: Субота, 28.08.10, 18:42 | Сообщение # 4
Генералісимус
Статус:
Насамперед, потрібно запровадити використання інформаційних технологій у соціокультурному розвитку міста. Адже, одним із елементів продуктивних сил є інформація. Власна радіостанція, власне телебачення та інформаційні агентства в мережі Інтернет – це не розкіш, а потреба у сучасному світі. Прикладом цього стануть західноукраїнські райцентри, де в них це вже використовується. Який би мер не прийшов до влади, завжди буде скаржитись на малий бюджет. Так воно і є, поки діє в Україні така «система». Гроші які заробляються в місті - відсіюються на рівні області, то процвітати районні центри аж ніяк не можуть. Тому, покладатися можна тільки на інвестиції. Саме і потрібно зацікавити вітчизняних та закордонних інвесторів, вкладати гроші в наш регіон.

Потрібно відроджувати культурне життя в нашому місті. Щоб концерти і фестивалі проходили не тільки на великі свята, але і просто у вихідні дні. Все це та багато іншого потрібно для того, щоб Лубни не залишалися сірим провінційним містечком…

До речі мене цікавлять і Ваші пропозиції. smile

bagiraДата: Субота, 28.08.10, 21:34 | Сообщение # 5
Рядовий
Статус:
Мої пропозиції більш конкретні. Маємо чудове приміщення міської
бібліотеки, яке за своїм змістом нагадує "анахронізм". Як дивитесь на сучасний
комп'ютерний зал з виходом в інтернет і можливісттю працювати в бібліотеці? Той же західний регіон пішов саме таким шляхом,маю знайому бібліоткарку (не молоду особу) яка пройшла навчання і залюбки працює по новому. А скільки молоді в такій бібліотеці- не мені пояснювати!
Як щодо "дитячого парку" - поставити там обладанання для наших скейтбордистів і
BMX-ців, які шукають по всьому місту асфальт і не можуть його знайти?
Культура да, це добре, але під егідою міста не залишилось жодного самодіяльного
колективу - їм просто немає де знаходитись- всі перейшли в район. Доречі, в яку галузь нашого регіону Ви пропонуєте вкладати кошти? Мені імпонує зелений туризм - маємо гарну історичну спадщину, можемо залучити місцеве населення і посприяти додатковим заробіткам як для людей так і для бюджету. Є ще пропозиції?

Форум міста » Спілкування » Політика » вибори
Сторінка 1 з 11
Пошук: