Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 5 » День усмішки подарував дітям благодійний фонд «Дитяча усмішка»
13:35
День усмішки подарував дітям благодійний фонд «Дитяча усмішка»
В народі говорять сміх продовжує життя, а що може бути кращим аніж щирі дитячі усмішки.


«Щастя, радість, незабутні емоції, гучний сміх та гомін сьогодні благодійний фонд «Дитяча усмішка» подарує дітям в день усміху в ресторанно-готельному комплексі «Лінива Віра». До речі, такий організований сюрприз дітям буде влаштовано вперше.»


1 квітня в день гумору та усмішки виявився справжнім святом для дітей малозабезпечених та дітей інвалідів. Гостинно їх прийняв ресторанно-готельний комплекс «Лінива Віра», а саме його власник Сергій Шрамов. Спонсором виступив Андрій Хорошковатий молодіжна організація «Молоді регіони» та Михайло Сень, технічне забезпечення студія «Звук». Розважали дітвору прекрасні волонтери благодійного фонду «Дитяча усмішка». Конкурси, малюнки, смачний стіл – все це отримали діти з великим захватом та задоволенням.


"Але найголовнішим сюрпризом для дітей буде подорож по зоопарку – спілкування з гімалайськими ведмедями, австралійськими ламами та багатьма екзотичними тваринами, а також паркова зона від якої просто не можливо відвести очей”.


Діти сміялися досхочу незалежно від того чи було їм 5 років чи 12 років, чи ходять вони у садочок чи у школу, чи мають вони у звичайному житті обмеження фізичні, розумові чи слухові. Всі однаково щиро реагували на святковий день, на чудовий парк, зоопарк, повітряні кульки які час від часу потрапляли до рук дітей.


Голова ЛМО «Молоді регіони» Андрій Хорошковатий:


"Саме головне подарувати їй увагу, усмішку, тепло , те яке їй найбільш потрібне, це головне для дитини і ми з радістю допомагаємо дитячому фонду «Дитяча усмішка» в допомозі дітям. «Молоді регіони» і Партія регіонів завжди підтримує і на далі буде підтримувати ці заходи”.


Голова благодійного фонду «Дитяча усмішка» Ольга Солдатенкова:


"Обещаю вам, что дальше будет все еще интересней и еще много прекрасных акций. Действительно благотворительность в нашем городе развивается, и это мы видим уже абсолютно все, потому что с каждой акцией как можно больше присоединяются к нам людей”.


Вихователь центру дітей-інвалідів Людмила:


"Взагалі це чудовий проект , дуже чудова акція, яку ви придумали, ми дуже вдячні, діти я бачу дуже захоплені цим всім і екскурсія і ігри, вони й поїли. Це дуже гарно і це вперше в нас таке, і я дуже сподіваюся, що такі акції будуть частішими”.


Жодна малеча не залишилися без уваги, море вражень та щастя в очах відображалося у кожної дитини.

Хороший фотограф для вашего мероприятия.

Переглядів: 929 | Додав: Lion | Теги: День усмішки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar