Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 5 » Дні читання в дитячій бібліотеці
13:37
Дні читання в дитячій бібліотеці
Цього тижня в міській дитячій бібліотеці проводяться дні читання. 2 квітня в читальному залі відбулася зустріч юних читачів з міським головою. Олександр Грицаєнко привітав усіх присутніх.

Міський голова Олександр Грицаєнко:

"Ми вже не перший раз зустрічаємося і це не лише з того часу коли я працюю міським головою. Уже давно започаткована така традиція. Я вважаю, що вона вірна. Книга – це джерело знань. Давно вже про це говорили всі це знають, не всі це безумовно у це вірять, але я так думаю, що присутні тут в це повірили, і можливо в підтримці батьків, а можливо і в наперекір”.

Поспілкувавшись із юними книголюбами Олександр Грицаєнко подарував найактивнішим користувачам бібліотеки цікаві книжки, що відповідають їхнім інтересам. Маленькі читачі також продемонстрували також свої таланти, декламували вірші та виконували пісні під дружні оплески гостей зустрічі.

Зустріч завершилася на солодкій ноті. Юні читачі пригощалися ласощами та зігрівались смачним чаєм. Але бібліотечне свято не закінчилося, ще протягом тижня у міській дитячій бібліотеці триватимуть дні читання, а двері храму науки відчинені для всіх спраглих до книг завжди.

Незабудьте переглянути актуальний гороскоп на сьогодні.

Переглядів: 868 | Додав: Lion | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar