Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Серпень » 31 » Хода здорової молоді в м. Лубни
19:54
Хода здорової молоді в м. Лубни

29 серпня 2010 року в Лубни Український супротв провів ходу здорової молоді. Метою акції було популяризація серед молоді Полтави та загалом України здорового способу життя, виховання національного духу, заклик до зайняття спортом та духовного розвитку.

Колона пройшла центральним майданом міста! Лунали такі гала: „Слава Україні! – Героям слава!”, „Одна – мова! Одна – нація! Одна – Батьківщина – Україна!”, „Викинь цигарку!”, „Не бери пляшку! Почни Революцію!”, „Молодь – на стадіони!”, „Без молоді немає майбутнього!”, „Досить – бухати!” тощо.

Кількість близько трьох десятків. Представники Лубнів, Полтави та Кременчука. Нажаль, через деякі запізнення потягів, не всі змогли потрапити на це дійство!

Лубни порадували! Багато хто підходив та запитував, як до нас приєднатися. Хтось запропонував, навіть, провести вишкіл.

Коли правоохоронці побачили весь майдан закиданий димами та як ми палили фаєри, просто були в шоці. Але, ніяких дій проти не приймали.

Ми хотіли перекрити всю проїзджу частину, але кількість була не великою, тому це зробити майже було не можливо. За нами була одна смуга, яка просто була закидана димами.

Переглядів: 407 | Додав: Lion | Теги: Український спротив, мітинг | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar