Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Березень » 24 » Кому-кому телефончик?
12:51
Кому-кому телефончик?

Древні філософи переконливо нам доводять, що під цим сонцем вічного немає нічого. Особливо ж скороминущі та непостійні матеріальні цінності. Ось і така вкрай необхідна річ, як мобільний телефон, інколи має тенденцію ламатися. А так як річ ця не з дешевих, то постраждалі власники змушені здавати свої засоби стільникового зв’язку в ремонт. Благо, подібних пунктів ремонту мобільних телефонів діє у нашому місті чимало. Один із них знаходився і по вул. Монастирській. Невеличка майстерня розташувалась у орендованому приміщенні, а сам майстер був і за спеціаліста з ремонту, і за приймальника зіпсованих телефонів. На разі, нам не відомо на скільки якісно проводив ремонт даний майтер, але клієнти час від часу до нього зверталися.

Аж поки одного разу, зайшовши до майстерні, щоб забрати свої телефони, ми побачили зачинені двері. Ситуація повторилася і наступного дня, і через тиждень…

Тож люди забили тривогу. Як з’ясували правоохоронці, приватний підприємець, заборгувавши за орендоване приміщення значну суму, зник зі своєї майстерні у невідомому напрямку. При цьому ремонтовані ним телефони залишилися на місці. Щоправда, всі чи не всі, і в якому стані - поки що з’ясувати не вдалося. На сьогодні слідчо-оперативні дії по даній справі тривають. Місце перебування підприємця та кількість лубенців, які потерпіли від не в міру «мобільного» майстра, встановлюється.

Газета "Вісник"

Переглядів: 309 | Додав: Lion | Теги: міські новини, Кримінал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar