Увійти Зареєструватися

Головна » 2011 » Квітень » 30 » Лубенський рок - чужі серед своїх...
19:00
Лубенський рок - чужі серед своїх...

Вони одягають джинс і шкіру, люблять життя як таке і час від часу намагаються знайти у ньому хоча б якийсь сенс. А ще їм вкрай необхідна музика. Дихати нею, плакати нею чи сміятися... Але тільки в Ній - сенс їхнього справжнього буття.

Майбутній історик, медик, мульти-працівник, студенти та школярі... Здогадуєтеся що їх усіх об'єднує? Бажання створювати якісну та оригінальну музику. Себто, як у нас зараз модно говорити, "альтернативу нафталіну".

Лубенські рок-музиканти не настільки категоричні у своїх висловлюваннях. Швидше, вони намагаються показати своє, інше бачення, реалій.

Отже, наше знайомство із групами "ВОЛЬФРАМ" та NEVER SAY DIE відбулося у їхній імпровізованій міні-студії. Тут вони репетирують, придумують нові хіти та взагалі - творчо проводять свій час.

Перше питання до моїх співрозмовників:

"Що для вас означає музика: хобі, захоплення, заробіток чи - спосіб життя?"

Найбільше сміху, звичайно, викликало слово "заробіток". Адже, як з'ясувалося, і за інструменти, і за оренду студії хлопці платять із власної кишені.

 - Навіть найскромніша покупка обходиться у кілька тисяч гривень, - повідомляє Роман Дмитренко. Так що хлопцям доводиться тугіше затягувати паски сімейного бюджету після кожного "музичного" оновлення інструментів.

- У нас на музиці не заробиш, - додає Вова Діденко. Особисто для мене, музика - це внутрішня потреба, задоволення, з яким ніщо не зрівняється. Це вихід, вибух емоцій.

- МУЗИКА - це як спосіб спілкування, - коментар Андрія Цвяха. Ось ви, коли чимось ображені або на когось сердитесь, що робите? Правильно, починаєте кричати і з'ясовувати стосунки. А ми беремо в руки гітару. І вірите - відразу становиться краще.

Питання до гурту "Вольфрам": "У вас досить оригінальні, як на рок-середовище, тексти пісень. Чим мотивуєтесь при їх написанні?"

- Тексти у нас пише Андрій, - говорить Володимир Березняк, котрий займається музикою уже понад 6 років. А взагалі, ми пишемо про те, що твориться навкруги. Що хвилює людей.

- Як пишеться... - на мить задумується Андрій Цвях. - Пишеться по-різному. Інколи щось нашкрябаю вдома. Інколи, приходжу сюди - у студію - і щось під час репетиції "найде". Кожна пісня про щось своє. Якась думка, подія, ситуація. Наприклад "Продай себя" про те, що у кожного із нас своя ціна. "Смисл" - себе таки варто і потрібно знайти. Є пісня, в якій за основу взяли цитату з Біблії. А що? Там усе про наше життя: мертві хоронять своїх мертвих і нікому нічого не потрібно...

Провокаційне питання "Ви вважаєте себе лубенськими музикантами?" теж викликало у музикантів іронію.

- Скоріше інопланетянами, - одноголосно заявили із Never say die. Нас нормально сприймають у Києві та Полтаві. А тут ми - нікому непотрібні.

- А хіба не можна зробити такий концерт вдома? - цікавлюся у гурту "Вольфрам", чий запис нещодавно лунав на місцевому радіо.

"Десь два роки тому ми завітали у міськвиконком з пропозицією зробити для міста безкоштовний концерт, - розповідають Андрій Цвях та Володимир Березняк. - Знаєте, яке перше питання нам задали? - "А хто ви такі?" Друге було "А ви у нас оформлені?" Це значить, треба було папірець, що ми такі є. А так - нема папірця, немає і людини. Нам натякнули, що така собі реєстрація буде коштувати дуже гарні гроші. Але при цьому ні про студію, ні про будь-яку фінансову підтримку навіть мови не йшлося. Та й де займатися? У зруйнованому ДК, чи що? Хоча, хотілося б порадувати якісною музикою не лише Пирятин чи Полтаву, а й свої Лубни. Хоча б раз на рік - на День міста, наприклад".

Спільна мрія усіх музикантів - випустити власний диск та мати якісні інструменти. Та це - лише мрія. А поки що, як співається в одній із їхніх пісень:

"Намалюю ніч, намалюю день
Напишу тобі сто нових пісень..."


Ганна КРЕВСЬКА

Киевские улицы - актуальные новости Киева

Переглядів: 604 | Додав: Lion | Теги: NEVER SAY DIE, Музика, ВОЛЬФРАМ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
3
Пожалуйста, изъясняйте свои просьбы более понятно.
avatar
2
ПРОШУ ВАС ДАТЬ МНЕ ОТВЕТ НА ВЫИЗЛОЖЕННУЮ МНОЙ ИНФОРМАЦИЮ!!!
avatar
1
ПОЧЕМУ ВАШ САЙТ,ЭЛ.ПОЧТА СИСМЕМАТИЧЕСКИ НЕ ПРИНЕМАЕТ ИНФОРМАЦИЮ ОТ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫХ ПОДПИСЧИКОВ.ПОВИДЕМОМУ ЗАНЯТЫ ПО ИЗГОТОВЛЕНИЮ КРАСНЫХ ФЛАГОВ!!!
avatar