Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 3 » Лубенський відділ управління МНС провів тренування
21:33
Лубенський відділ управління МНС провів тренування

16 лютого лубенський районний відділ управління МНС України в Полтавській області провів тренувальні виїзди на територію підприємств ВАТ «Лубенський молочний завод» Гармонія, отримавши інформацію про витік аміаку на даному підприємству. До місця аварії було направлено два відділення, які власне засобами захисту дихання шкіри провели локалізацію розтікання умовної аварії з подальшим її ліквідуванням.


Командир відділення, пр-к СДПЧ 17 Руслан Ліненко:


"Треба враховувати напрямок вітру перш за все і чітко орієнтуватись по тій поступившій інформації, для орієнтировки чи є потерпілі чи не має”.


На місці аварії був потерпілий, який місцева ланка ГДЗС винесла з місця потерпання і направила його до швидкої допомоги, а потім до центральної міської лікарні. Такі тренувальні виїзди допомагають пожежникам швидко зорієнтуватись у справжніх екстрених ситуаціях. Відділення з пожежної охорони с поставленим завданням вправно вправилось. Лубенські МНСники такі тренування особового складу проводять часто, щоб підтримати професійний пожежний рівень до автоматизму.


На території лубенського району станом на початок 2012 року здійснено всього виїздів за сигналом тривоги всього 39, з них на пожежі 7, та 1 хибний виклик, на пожежах загинуло 2 особи.


Заст. Голови комісії , м-р МНС Михайло Дубовий:


"Було проведено навчально-тренувальні заняття по умовній надзвичайній ситуації, яка виникла в наслідок викиду небезпечної хімічної речовини з наявністю постраждалих. Всі служби комунальні і рятувальні міста спрацювали на добре. Є незначні не доопрацювання, але це більш документального характеру. Ми зараз на нараді підведемо підсумки”.


Начальник Лубенського РВ УМНС Володимир Башлій:


"Я вважаю, що підрозділ лубенського МНС спрацював на оцінку відмінно. Ну а комісія скаже лише які у нас недоліки”.


Вразі чого не зволікайте телефонуйте 101.

Продукция управления водяными и воздушными потоками в системах отопления, вентиляции, затворы и клапаны с электроприводом.

Переглядів: 349 | Додав: Lion | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar