Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Березень » 28 » Місцеві новини у відеосюжетах від МТК «Лубни»
11:40
Місцеві новини у відеосюжетах від МТК «Лубни»

Шановні відвідувачі сайту! Спішимо повідомити вам, що з квітня 2012 року інтернет-ресурс www.lubny.co.ua почав співпрацювати з телекомпанією «Лубни». Тепер на сайті будуть публікуватися найсвіжіші місцеві новини в популярному форматі у вигляді відеосюжетів.

Ми поставили собі мету, зробити цей інтернет ресурс одним з найпопулярніших і найвідвідуваніших в місті. Посприяти цьому і допомогти проекту може кожен. Для цього достатньо проявити свою активність на сайті, залишивши свій коментар до тієї чи іншої новини, або обговоривши будь-яке питання на форумі і т.д. Так є багато претензій щодо оформлення і деяких незручностей в користуванні сайтом. Але це все виправиться, і в майбутньому ми зробимо масштабні зміни на сайті.

Ми не представляємо жодну громадську організацію, ми не належимо до тієї чи іншої політичної сили, наш сайт є повністю незалежним і тому ми запрошуємо до співпраці всіх авторів, які бажають висловитись з того чи іншого питання. Надсилайте свої побажання та пропозиції, щодо вдосконалення сайту за електронною адресою: only@lubny.co.ua.

Переглядів: 454 | Додав: Lion | Теги: Відеоновини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar