Увійти Зареєструватися

Головна » 2009 » Грудень » 20 » Нагородили переможців конкурсу «Сузір’я ліри-2009»
14:44
Нагородили переможців конкурсу «Сузір’я ліри-2009»

Четвертий відкритий дитячо-юнацький конкурс естрадної пісні «Сузір’я ліри-2009» пройшов 4-6 грудня в районному Будинку культури м. Лубни. Минулої неділі зал РБК переповнили глядачі різного віку. Красиво і велично заключний концерт конкурсу відкрили ведучі Анатолій Куценко та Антон Гончар.Вони розповіли про конкурс та повідомили, що переможниця першого відкритого дитячо-юнацького конкурсу естрадної пісні - маленька талановита дівчинка - протягом цих років досягла неймовірних результатів, виступала в 25 концертах у Франції під час днів України в Європі – це Марина Петрик.

Зал зустрів оваціями талановиту красуню. І вона з вдячністю заспівала, чаруючи слухачів, а потім стала на певний час ведучою свята пісні разом з талановитим музикантом, двічі лауреатом конкурсу Валерієм Ламаренком з Миргорода. Валерій продемонстрував свою віртуозність піаніста. Переможцям конкурсу в молодшій віковій категорії дипломи вручила начальник відділу культури і туризму РДА Людмила Пазенко, наголосивши, що підкорення Олімпу мистецтв починається з таких конкурсів. А переможці Інна Кисіль (Лубни), Анастасія Катанцева (Шишаки), Надія Симоненко(Лубни). Їм же, як і всім переможцям, подарунки від представництва фірми «Фаберлік», що в Миргороді та від Лубенської державної адміністрації.

А зал знову вирував від оплесків, бо виступали призер конкурсу, красива дівчина, талановита співачка, учасниця телевізійного проекту «Шанс», телевізійного конкурсу «Квадрат успіху» Юлія Завгородня в парі з ведучим і співаком Антоном Гончаром та призерка конкурсу Алла Білоха. Переможців конкурсу середньої вікової категорії привітала і нагороди вручила голова журі Юлія Гриша, запевняючи, що якщо співають діти – радіє вся Україна. А переможці конкурсу Валерія Коваленко (Гребінка), Анастасія Повалій (с. Лазірки), Марина Шевченко (Миргород). Землячку Анастасію Повалій і вручив подарунок голова Оржицької РДА Микола Чепа. І знову глядачі у захопленні від виступів співака, чудового майстра гри на саксофоні Олексія Кривошея та володарки першої премії конкурсу «Сузір’я ліри» та міжнародного фестивалю «Золотий лелека» Ірини Островської. А потім Ірина з Анатолієм Куценком продовжують вести свято. І пісні у виконанні лауреата конкурсу Анастасії Лишняк з Черкас та Ірини Кушніренко (Лубни) знову викликають захоплення. Для вручення нагород переможцям конкурсу старшої вікової категорії на сцену запрошується голова РДА Василь Кулик: - Я гордий тим, що цей конкурс започаткований на Лубенщині, я гордий тим, що сьогодні він проходить під патронатом Президента Віктора Ющенка, я влучний за підтримку цього свята пісні головою облдержадміністрації Валерієм Асадчевим.

А дипломи і нагороди Тетяні Ночній (Миргород), Ірині Кушніренко(Лубни), Анастасії Хижняк (Черкаси). Землячку Тетяну Ночну тепло привітав і вручив подарунок депутат Миргородської міської ради Анатолій Барановський. Порадував своїм виступом композитор, співак, аранжувальник, гітарист Віталій Циганник.

І ось найхвилюючі хвилини: визначення володаря гран-прі конкурсу. На сцену підіймається голова обласної державної адміністрації, митець, випускник Київської консерваторії Валерій Асадчев. Вітаючи всіх зі святом він, зокрема, сказав:

- Приємно бути на такому чудовому конкурсі скільки талановитих дітей! Як багата талантами Полтавщина. Про це засвідчила і участь полтавських митців в українському фестивалі їх виступ в Палаці мистецтв «Україна» мені приємно і від того, що цей конкурс проходить в такому прекрасному, відтвореному Лубенському районному будинку культури і я щиро вдячний голові лубенської райдержадміністрації Василю Олександровичу Кулику, що він зумів це зробити. Відремонтовані будинки культури в багатьох містах. І ця робота продовжується, і все ц е зроблено під патронам Президента Віктора Ющенка, дехто думає, що нинішнє патронатство конкурсу – це передвиборче гасло Президента. Ні. Все, що стосується поліпшення долі дітей протягом року, все було під патронатом Президента. Завдяки його програмам поліпшилися матеріальний стан малозабезпечених сімей, створені умови для навчання, створюються прийомні сім’ї, робиться все під патронам Президента, щоб діти в Україні не були сиротами. Образно кажучи, наш Президент, наче «кормлящая мама».

Валерій Асадчев подякував усім учасникам конкурсу, організаторам, спонсорам і вручив диплом гран-прі Анастасії Осінні з Гребінки. Вона також отримали ціні подарунки.

Заключним акордом свята – виступ «Української Швейцарії». Організатори конкурсу висловили щиру подяку за допомогу в організації конкурсу друзям МРЦ «НЛО+», НК «Русь» з Лубен. після закінчення свята Валерій Асадчев провів прес-конференцію з журналістами на якій йшлося про розвиток культури та мистецтва на Полтавщині.

Конкурс "Сузір’я ліри" започаткований у 2006 році творчою студією «Звук» за підтримки відділу культури і туризму РДА. Директор конкурсу - відомий співак, керівник народного колективу «Українська Швейцарія» Анатолій Куценко. Мета конкурсу: виявлення та підтримка талановитих дітей, сприяння розвитку їх творчих здібностей у жанрі сучасної естрадної пісні, взаємозбагачення та збереження культурних традицій через дитячо-юнацьку творчість, естетичний та духовний розвиток юного покоління. Журі конкурсу очолює відома на Лубенщині сподвижниця духовного хорового співу Юлія Гриша.

Новини Полтавщини

Переглядів: 792 | Додав: Lion | Теги: Культура, новини, Лубни | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar