Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Серпень » 18 » Небезпечне місце біля автовокзалу, або як атакують бродячі собаки
21:50
Небезпечне місце біля автовокзалу, або як атакують бродячі собаки

Існує відома російська приказка, що собака буває кусючою тільки від життя собачого… Хочу її відразу ж спростувати. Але про все по порядку.

Небезпечним це місце можна вважати для власників велосипедів, скутерів, мотоциклів, та іншого, подібного транспорту, оскільки автомобілю, та ще й з зачиненими вікнами ці «чотирилапі друзі», як то кажуть, на хвіст солі насиплють.

Довелося мені 7 серпня 2010 року їхати з села Новаки Лубенського району в напрямку центра міста Лубни. Зрозуміло, що лубенський автовокзал оминути було нікуди. У принципі, можна було б але не захотів, за що й поплатився власним здоров’ям. А при даних умовах міг поплатитися і власним життям.

Безпосередньо біля автовокзалу кожного дня можна побачити трьох досить великих псів. Вони накидаються майже на кожного, хто проїздить повз автовокзал на велосипеді, скутері, мопеді, мотоциклі. Особливо з 18 до 21 години. Я не в курсі, хто їм там «утримує», і за які «шиши». Ось і я, у вказаний день, близько 8 години вечора проїздив повз те злощасне місце. Прямісінько з клумби, що навпроти зупинки «Автовокзал», несподівано на мене накинулися ці три пси. Я спробував захиститися газовим балончиком, проте власник крамниці «Сапсан», що легально мені продав цей балончик, був правий, сказавши, що для собаки дана «зброя» все рівно, що для віслюка балалайка. Отже, нічого на них не подіяло. Одна з псяюх кинулася мені безпосередньо на шию (подібних прецедентів ще не було). Її я величезними зусиллями правої руки скинув, внаслідок чого не справився з керуванням велосипеда і звалився, як то кажуть, «з усіх чотирьох», на асфальт. Результат – діагностовано забій діафрагми грудної клітини, струс мозку, численні забої, гематоми та подряпини на тілі.

Читач може мені закинути, що газетні шпальти не можуть містити прямих погроз. Я ж зроблю виняток. Отже, тим панове, що утримують біля автовокзалу вказаних псів, я даю рівно 7 днів на те, щоб ви добровільно прибрали їх з дороги. Якщо це не буде зроблено (перевірю особисто!), я сам, власними силами та засобами їх знищу. І нічого, наголошую, нічогісінько ви мені не зробите. Хіба, що насиплете мене солі на хвіст (якого, до речі, на відміну від ваших «питомців», у мене не має).

Власникам вищезазначених видів транспорту рекомендую поки що утриматись від поїздок повз автостанцію м. Лубни. Оминайте її вулицею Петра Слинька. Бо хто з вас буде наступною жертвою – один Бог святий знає…

Юрій МОСКАЛЕНКО. Газета «Вісник»

Возьмите в аренду автокран МАЗ 25 т., который поможет Вам решить задачи по подъему груза.

Переглядів: 592 | Додав: Lion | Теги: бродячі собаки, автовокзал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar