Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 4 » Підсумки благодійної акції «Надія є!»
13:37
Підсумки благодійної акції «Надія є!»
В кінці лютого закінчилася благодійна акція «Надія є!», яка була присвячена до Всесвітнього дня онкохворих дітей, де на ринковій площі в АТБ-маркеті була встановлена скринька для збору коштів онкохворим дітям. У цю скриньку лише за п’ять днів було зібрано 1781 грн. Згідно статуту фонду гроші підраховувались з людьми, які були небайдужі в допомозі, а також з керуючим АТБ-маркетом, де було підписані документи, що засвідчують підрахунок коштів. Всі зібрані кошти покладені на розрахунковий рахунок благодійного фонду, а це обов’язкова дія згідно чинного законодавства України. Разом з міським педіатром Вірою Пушко було вирішено розподілити кошти на ліки між двома онкохворими дітьми – Антону з м. Лубни та дівчинці з району Кароліні. Майже на 900 грн. кожній дитині придбано необхідні медикаменти, списки яких назначили лікарі хворих дітей.

"Благодійний фонд «Дитяча усмішка» сьогодні буде проводити передачу ліків для двох онкохворих дітей з міста та району, кошти яких були зібрані з акції «Надія є!» ".

Голова благодійного фонду «Дитяча усмішка» ці ліки замовила в новій аптеці і на їх передачу прибула мама Антона та бабуся Кароліни.

Ольга Солдатенкова наголошує на тім, що всі зібрані кошти зі скриньки дійсно перераховані на рахунок фонду і переведені в аптеку, де саме на них було придбано медикаменти, а також завдячує велику подяку всім хто прийняв участь у цій акції та не залишився байдужим і подарував дітям надію та усмішку. Адже надія є і дитячий рак виліковний.

Переглядів: 353 | Додав: Lion | Теги: Благодійний фонд «Дитяча усмішка» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar