Увійти Зареєструватися

Головна » 2009 » Жовтень » 28 » Поет Лубенщини презентував збірку віршів «Украдена яв»
13:06
Поет Лубенщини презентував збірку віршів «Украдена яв»

У відділі масової роботи Полтавської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. Котляревського відбулася презентація нової книжки поета-лубенчанина Бориса Кононенка «Украдена яв», що вийшла у видавництві «Дивосвіт». Авторові болить занепад народної моралі, поклоніння чужим богам, втрата прадавніх життєвих орієнтирів. На його переконання, сталося це через історичні помилки прадідів протягом попередніх тисячоліть на «нашій не своїй землі». Цілком природно, що автор намагається знайти відповіді на питання, які хвилюють не одне покоління землян: «хто ми є?», «чиї діти?», «хто і куди нас веде?».

На переконання автора передмови Миколи Костенка (земляка Бориса Кононенка) поезія добротна, гарна, висока, душевно-інтимна; автор живе у світі «яв» - сучасному, розбурханому, переповненому «сюрпризами».

Це - четверта книжка Бориса Коненка. Їй передували: «Під клекіт лелек», «Голос Удай ріки», «Зерня на золі». Він – ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, член Полтавської спілки літераторів, керівник місцевої громади Об’єднання рідновірів України «Родослав». На презентації збірки вірші, крім поета, читала завідуюча бібліотечним відділом Тетяна Місько, керівник Лубенського літературного об’єднання ім. Донченка Олександр Міщенко, заступник голови обласної ради Петро Ворона.

Своїми наставниками в літературі автор вважає Бориса Ванцака, Ольгу Хало, Раїсу Плотникову, Олександра Печору та Олександра Міщенка.

Новини Полтавщини

Переглядів: 625 | Додав: Lion | Теги: Культура, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar