Увійти Зареєструватися

Головна » 2009 » Листопад » 15 » Шляхи Полтавщини стають рівнішими
11:26
Шляхи Полтавщини стають рівнішими

Цього року на ремонт доріг комунальної власності з обласного бюджету планують витратити трохи менше 23 мільйонів гривень. Значну частину цих коштів уже освоєно. Наскільки вони раціонально використані, з’ясовували депутати на засіданні постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, інвестицій, будівництва, транспорту та зв’язку.

В обговоренні взяли учать перший заступник голови ОДА Іван Близнюк, заступники голови обласної ради Петро Ворона та Володимир Марченко. За словами начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Тараса Ткаченка, нині до спеціального фонду обласного бюджету на ремонт та утримання доріг комунальної власності надійшло трохи більше 19 мільйонів гривень, або 81 відсоток до плану. Використані всі кошти. Лише на завершення будівельних робіт у Полтаві по вулиці Петровського витрачено понад 3 мільйони гривень. Введено в експлуатацію першу чергу об’їзної дороги від траси Київ–Харків до автошляху Полтава–Кременчук, повідомив начальник служби автомобільних доріг області Роман Ігнатенко. Нову автошлях проклали між селами Мачухи та Кукленці. Депутати обласної ради затвердили проект спільного розпорядження голови обласної ради та голови ОДА «Про внесення змін до переліку об’єктів фінансування з обласного бюджету».

Не виділять цього року 400 тисяч на будівництво під’їзду та майданчика біля меморіалу жертвам голодомору у селі Мгар Лубенського району.

Ці кошти планують спрямувати на ремонт проїзної частини вулиць у Лубнах. Значно більше на це додатково отримає Кременчук - 4 мільйони гривень.

ОДТРК "Лтава"

Переглядів: 353 | Додав: Lion | Теги: Дороги, Лубни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar