Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 6 » Сміттєве питання переповнених контейнерів
11:44
Сміттєве питання переповнених контейнерів

В минулому році в нашому місті було створене підприємство ТОВ «Чисте місто плюс». Нарешті почала діяти справжня програма по вчасному вивезенню сміття. Городяни з цікавістю поглядали на величезні, красиві, помаранчеві машини німецького виробництва, які вивозили сміття. Насправді, результат був відчутним. Крім того були встановлені нові сміттєві контейнери, з яких завжди сміття вивозилось вчасно. А по вулицях міста часто курсували нові сміттєвози.

Останнім часом рідше можна побачити спецтехніку по вивезенню сміття. Можливо це пов’язано з останніми подіями, де АМКУ наклав штраф на це підприємство, або ще щось. Але так чи інакше від цього не повинні страждати пересічні жителі, які платять за ці послуги.

Так сьогодні по вулиці Вишневецьких, що в районі військового містечка, можна було спостерігати таку картину. Стоять з горою переповненні сміттєві баки, так мало того ще в одному з них зайнялося полум’я. Сморід і запах диму розносився далеко навкруги. Тоді виникає таке питання. Чи на справді сьогодні діє програма «Чисте місто»?

Переглядів: 913 | Додав: Lion | Теги: сміттєві баки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar