Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Червень » 15 » Такого Київ поетичний ще не бачив
20:08
Такого Київ поетичний ще не бачив
Лубенська поетеса Юлія Манойленко зачарувала столичну публіку під час свого творчого вечора, що відбувся у приміщенні Національної спілки письменників України. Вразила київських любителів поезії і взаємна підтримка поетів з Полтавщини.

Побачити нашу землячку у спілці захотів голова НСПУ Володимир Яворівський. Ще наприкінці травня, під час Шевченківських днів він познайомився з Юлією і замилувався її поезією. Допомогти Юлії зголосилася голова обласної організації НСПУ Олена Гаран, журналістка і поетеса Олена Задорожна та викладач музичного училища імені Лисенка, бандурист Олег Курінний.

У віршах Юлії Манойленко промовляє сама природа, там відходить в інший світ остання хата на хуторі разом зі своїми мешканцями, там через край хлюпає любов до життя і біль за рідну Україну. Тож і презентація творчого доробку поетеси була відповідною. Босоніж, у давніх домотканих сорочках читали дві Олени вірші своєї колеги, а Олег Курінний підібрав кілька власних імпровізацій, які посилили звучання і трагізм віршів.

Захоплено слухала все це столична публіка. Як зізнався Володимир Яворівський, такого Спілка ще не бачила. Тут відбулася не одна сотня творчих вечорів, але такого, щоб поети читали напам’ять твори своїх колег, — навряд чи можна пригадати за останні два-три роки. До того ж, сила слова Юлії навряд чи може залишити байдужим. Голова НСПУ зізнався, що його вразила доля Юлії. Адже окрім того, що вона пише вірші, працює ще й у музеї, отримуючи більш ніж скромну зарплатню. При тому разом з чоловіком виховує двох дітей і на будь-яке запитання щодо того, як їй живеться, відповідає: «У мене все гаразд!». Тож цей прийом в спілці має бути не чим іншим, як жестом підтримки талановитої, простої і щирої мисткині з неймовірної сили талантом.

Полтавці теж зможуть побачити це музично-поетичне дійство. Воно відбудеться 16 червня у приміщенні обласного осередку Національної спілки письменників, що на Соборному майдані, 15. Початок о 16 годині.

Інтернет-видання «Полтавщина»

Переглядів: 294 | Додав: Lion | Теги: НСПУ, поетеса, Культура | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar