Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Квітень » 7 » У Лубнах голосують за своє здоров’я
17:01
У Лубнах голосують за своє здоров’я
Сьогодні Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» проводить для учнів Лубенського професійно-технічного ліцею акцію з нагоди Всесвітнього дня здоров'я. Захід відкрився під гаслом «Голосуй за своє здоров’я». Цьогоріч він присвячений темі: «Негативним проявам є альтернатива – спорт і творчість».

Протягом дня для молоді влаштовуватимуть тренінги, відеолекторії, бесіди з працівниками сфери охорони здоров'я. Приємною подією став виступ дитячого драматичного гуртка «ЕМІСТ», що своєю інсценізацією підкреслив важливість здоров'я для продуктивного і щасливого життя.

Олександр Чепур, голова організації зазначив, що в черговий раз його громадська організація користується нагодою для підвищення обізнаності щодо якоїсь важливої теми охорони здоров'я підростаючого покоління. Адже турбота про майбутнє дітей і молоді, за словами її членів - це місія, яку вони втілюють у життя, зазначив Чепур.

Серед таких показників здорового способу життя, як рухова активність, харчування тощо шкідливі звички і безпечна сексуальна поведінка займають що не найперше місце. Як повідомили в Полтавській обласній молодіжній громадській організації «Твій Світ», статистика поширення в Україні шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю, наркотиків, інших хімічних речовин), розповсюдження ВІЛ/СНІДу, захворювань, що передаються статевим шляхом, дані щодо погіршення репродуктивного здоров'я молоді в останні роки суттєво збільшується. Ці негативні явища впливають на виховання підростаючого покоління. Кількість неповнолітніх, що вживають наркотики, нині складає сотні тисяч осіб. На сьогодні деякі негативні чинники та соціальні хвороби в Україні набули розміру епідемії, говориться в повідомленні громадської організації.

Заступниця директора професійно - технічного ліцею з виховної роботи пані Головньова говорить, що в переважній більшості ситуація погіршується через безконтрольність з боку батьків за поведінкою дітей, послаблення виховної роботи в учбових закладах, низький прожитковий рівень у більшості родин, відсутність достатньої кількості безплатних секцій та гуртків за місцем проживання, загальне падіння моральності у суспільстві, пропаганду жорстокості та насильства по телебаченню, відсутність робочих місць для молоді і, як наслідок, бажання підлітків забагатіти будь-яким чином, каже Головньова.

Також про причини та засоби формування здорового способу життя говорили під час акції головний лікар Лубенського обласного наркологічного диспансеру А. О. Смагін та волонтери молодіжної організації «Твій Світ». Перед присутніми виступили гості з м. Гребінка, члени гуртка «ЕМІСТ».

Марина Жукотанська, керівниця гуртка пояснила, що їх інсценізація «Молодь за здоровий спосіб життя» завжди зворушує і не залишає байдужим. Символічну міні - виставу юні актори підсумували піснею «Збережи любов», де були такі слова: «Як жити - обираєш тільки ти».

Новини Полтавщини

Переглядів: 301 | Додав: Lion | Теги: міські новини, здоров’я, Ліцей | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar