Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Вересень » 6 » У Лубнах козацька варта активно співпрацює із міліцією регіону
20:25
У Лубнах козацька варта активно співпрацює із міліцією регіону
Уже ні для кого не секрет, що на території Лубенського району в с. Мацківці на берегах тихоплинної р. Сули, розташувався Курінь вільних низових козаків, справжніх патріотів рідного краю.Козаки даного козацтва займаються дуже добрими і корисними справами , патрулюють на вулицях села в нічний час, проводять навчально – виховні години у загальноосвітніх школах міста та району та різні культурно – розважальні заходи і саме головне борються зі злочинністю та правопорушеннями в селі.

Ось і святкування Дня незалежності України не обійшлося без козаків. Розташувавшись в с. Терни, біля річки Сула відбулося святкове дійство, за участі козаків куреня вільних низових козаків, а також запрошених на свято гостей, серед яких керівники Лубенського МВ УМВС, працівники Лубенської міжрайонної прокуратури, пенсіонери ОВС та ще багато бажаючих приєднатися до справжнього козацького свята.

Святкування розпочалося із виховної патріотичної години на тему: "Козацькому роду не має переводу”, потім відбулося урочисте посвячення молодих козаків і козачок, за участю духовного наставника вільного козацтва, отця Сергія, а також надано для привітання слово начальнику Лубенського МВ УМВС підполковнику міліції Ігорю Мрачку, який привітав усіх присутніх із державним святом Днем незалежності України та побажав усім залишатися гідними синами і дочками нашої Батьківщини.
Після привітань і всіх побажань, відбувся урочистий заплив козацької "Чайки” і запрошені на свято гості мали можливість покататися на справжньому козацькому човні.

А через кілька днів, 31 серпня в с. Мацківці, за участі знову ж таки козаків куреня вільних низових козаків, голови Мацківської сільської ради Миколи Семенця, в.о. заступника начальника Лубенського МВ УМВС Олега Рагуліна та дільничного інспектора міліції Артема Афанасієвського, відбувся святковий захід з приводу призначення сотника козацтва Олега Коткова, командиром козацької варти. Все дійство розпочалося із освячення помешкання та подвір’я майбутнього командира, потім слово для привітання було надано голові сільської ради Миколі Семенцю, який побажав новообраному командиру успіхів, справжньої козацької витримки та наснаги у забезпеченні порядку на території сільської ради, а також зауважив, що з будь – якими проблемами, що будуть стосуватися благоустрою села звертатися до нього особисто і спільними зусиллями будуть прийняті відповідні рішення. З привітальним словом мав змогу виступити і дільничний інспектор міліції Артем Афанасієвський, який до всього сказано додав, що він завжди буде готовий прийти козакам на допомогу і в свою чергу буде дуже вдячний, якщо вони також будуть допомагати йому в розкритті злочинів, що скоюються на території села.


Ось в такій дружній атмосфері пройшла зустріч працівників міліції з козаками куреня вільних низових козаків.

Автор: Олена Якимець, інспектор Лубенського МВ УМВС

Переглядів: 637 | Додав: Lion | Теги: Лубни, козацька варта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar