Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 10 » У Лубнах проходить доброчинна акція «Будь чуйним»
20:17
У Лубнах проходить доброчинна акція «Будь чуйним»
У четвер, 5 квіття в офісі будівельної компанії «Буд-Буд» відбувся прес-ланч, на підтримку інформаційної компанії «Будь чуйним» щодо допомоги малозабезпеченим верствам населення. Кампанія проходить в рамках відкриття антикризового центру і проводиться низкою організацій, представників суспільства та бізнес сектору.

Керівник компанії «Буд-Буд» Сергій Корнієнко:

"Будь хто з людей, з лубенців, з мешканців нашого міста, району можуть здати речі , які їм вже не потрібні, але які потрібні багатьом людям в яких дуже часто не має навіть в що одягнутись. Тому ми от маємо на меті зібрати якомога більше речей, і це робити на постійній основі, і роздавати тим людям, які потребують це”.

Ініціатори зустрічі переконані, що партнерство між бізнесом та громадськими організаціями є важливою тенденцією на шляху рішення спільних проблем. Навіть представники політичних сил не змогли оминути увагою таку масштабну доброчинну акцію. У ході зустрічі були продемонстровані яскраві приклади співпраці між третім сектором і бізнесом у місті Лубни, та звучали заклики до навчання професійності та чуйності до проблем громади. Зараз допомоги потребують все більше наших громадян, дітей і соціально-незахищених верств населення. Подолати стереотипи та стати чуйним до чужого горя може кожен. Вже сьогодні активно діють антикризові центри при магазинах-складах «Буд-Буд», де кожен бажаючий може залишити речі чи будь-яку іншу допомогу для хто справді цього потребує.
Переглядів: 940 | Додав: Lion | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar