Увійти Зареєструватися

Головна » 2010 » Травень » 13 » У Лубнах відкрили Ресурсний центр інформаційної підтримки молоді
12:03
У Лубнах відкрили Ресурсний центр інформаційної підтримки молоді

Під гаслом: «Великі зміни починаються з малих справ» 12 травня 2010 року в приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В.К. Малика відбулося урочисте відкриття Ресурсного центру інформаційної підтримки молоді. За словами Олександра Чепура, голови Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», яка ініціювала створення центру, метою його діяльності є сприяння розвитку молоді, особливо що стосується волонтерства та її громадської активності.

В ході офіційної частини присутні закликали молодь бути більше активною, долучатися до громадських ініціатив та добрих справ. Так директорка Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Харченко Ірина наголосила на тому, що розбудова громадянського суспільства не можлива без існування і діяльності молодіжних організацій: «Держава зацікавлена в розвитку молодіжного руху. Найкращий шлях полягає у співпраці органів державної влади і молодіжних організацій. Це спосіб залучення молодих людей до розбудови суспільства і для блага окремих молодих людей».

Разом з цим саме молодь залишається з найбільш уразливіших та незахищених груп. За різними оцінками сьогоднішній рівень розвитку молодіжного руху і кількості молоді в громадських молодіжних організаціях залишається незадовільним.

Молодь, якій притаманні амбіції та протестні форми поведінки стає ще більш замкнутою, байдужою до громадського, а часто і до власного життя, не захищена, не активна та не може реалізувати власний позитивний потенціал в повній мірі. Переконливо, що завдяки ініціативності, творчий силі та активності молодь завжди відіграє найважливішу роль в розвитку громадянського суспільства, вона є основним чинником майбутнього. Тому у громадській організації «Твій Світ» зацікавлені у розвитку громадської відповідальності підростаючого покоління.

«Разом з молоддю ми теж мріємо. Мріємо, що бібліотека в недалекому майбутньому буде оснащена більш сучасними інформаційними засобами, працюватиме волонтерська кімната і бібліотечна справа буде відроджуватись для того, щоб діти могли долучатися до першоджерела – книги.» - отримуючи свідоцтво про відкриття центру, підкреслила Валентина Сьомак, директор Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В.К. Малика.

В ході заходу, який здійснювався в рамках проекту «Будуємо майбутнє разом» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США були безкоштовно передані у користування бібліотеці видання, що містять суспільно корисну інформацію, вручене свідоцтво про відкриття центру та проведений навчальний семінар для учнівської молоді.

Розкриття тематики семінару надало можливість шкільним активістам знайти відповідь на питання: яку роль відіграють молодіжні громадські організації у сучасному суспільстві; чому молоді люди не охоче беруть участь у громадському житті; яка користь громаді від соціально активної молоді.

Полтавська обласна молодіжна громадська організація«Твій Світ»

Переглядів: 336 | Додав: Lion | Теги: Твій Світ, Ресурсний центр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar