Увійти Зареєструватися

Головна » 2012 » Квітень » 10 » У Лубнах завершився тиждень здоров’я молоді «Разом за життя без СНІДу»
20:20
У Лубнах завершився тиждень здоров’я молоді «Разом за життя без СНІДу»
У Лубнах завершився традиційний ВІЛ/СНІД - проблема кожного. Протягом останніх 7 днів молоді люди слухали лекції та брали участь у тренінгах. Під гаслом «За життя без СНІДу» активісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» провели 3 квітня акцію до Всесвітнього дня здоров'я. Студенти Лубенського медичного училища мали можливість приєднатися до цієї благодійної справи. Адже проблема поширення ВІЛ-інфекції набула глобальних масштабів. Серед країн Європи, Україна зараз на першому місці з поширення цього лиха. Разом із студентським активом Лубенського медучилища була реалізована насичена програма, демонструвалися відеоматеріали – міні вистави про дію вірусу на організм людини, проведена експрес діагностика на ВІЛ/СНІД. Між студентами, викладачами та співробітниками училища поширювалися листівки з інформацією про СНІД та шляхи його передачі.

Голова громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур:

"В першу чергу ми в черговий раз привертаємо увагу до проблем поширення ВІЛ-інфекції, увагу суспільства і особливо молоді. Сьогодні кожного дня в Україні реєструється близько 52 нових випадків ВІЛ інфікування. Основною категорією ризику є молоді люди від 15 до 40 років. Ми плануємо провести подібні лекторії-тренінги в кожному вищому навчальному закладі Лубен і закінчиться він в п’ятницю 6 квітня вуличною акцією”.

А в п’ятницю, 6 квітня у Лубнах підвели підсумки тижня здоров’я молоді. Інформаційно-профілактичну акцію проводили працівники Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» і відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради біля кінотеатру «Київська Русь». До дійства були залучені волонтери з навчальних закладів міста. Вони виконували пісні, організовували фізкультурні руханки просто неба та поширювали інформаційні матеріали. Окрім того всі бажаючі мали змогу взяти участь в аукціоні запитань про проблему поширення ВІЛ/СНІДу, створити «Дерево здоров’я» та почути корисну інформацію щодо збереження власного здоров’я. На знак відповідального відношення до цієї проблеми та власного здоров’я, учасники прикріпили червоні стрічки та випустили в небо повітряні кульки.
Переглядів: 1002 | Додав: Lion | Теги: Твій Світ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar