Увійти Зареєструватися

Головна » 2009 » Листопад » 15 » Указ президента саботують на місцях?
11:18
Указ президента саботують на місцях?

На Полтавщині має бути створено 4 національні природні парки: Диканський, Нижньосульський, Пирятинський та Кременчуцькі плавні.

Про це йшлося вчора на нараді у першого заступника голови ОДА. За словами Івана Близнюка, нині ця ініціатива наражається на супротив райдержадміністрацій та сільських рад, які своїми діями по суті саботують Указ Президента України «Про додаткові заходи щодо розвитку природно-заповідної справи в Україні».

На Полтавщині поки що немає жодного національного природного парку. А тим часом їх створення дозволить не лише зберегти цінні природні комплекси, а й сприятиме соціально–економічному розвитку регіону.

В Оржицькому і Глобинському районах не готова документація. А по Нижньосульському природному парку, якому першому планують надати статус національного, не вистачає лише листів-погоджень від райдержадміністрацій.

За словами Івана Близнюка, гальмують там, де не проти заробити на бракон’єстві. Наприклад, з території Погребняківської сільради Семенівського району щодня вивозять 2-3 тонни незаконно виловленої риби, а районний прокурор вимагає зняти з порядку денного сесії питання про створення Нижньосульського парку. А тим часом такі парки не лише користь для природи, а й додаткові 40 млн. гривень до обласного бюджету.

ОДТРК "Лтава"

Переглядів: 388 | Додав: Lion | Теги: Полтавщина, заповідники | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar